Dobló pro přepravu osob

Doblò pro přepravu osob

Diesel

4 dveře

Euro 6D - Final

6-rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Jedinečný styl pro větší funkčnost a výkon

  Doblò Cargo má zcela přepracovanou přední část, stylovější a plnou technologií. Tvar kapoty a předního nárazníku zlepšuje aerodynamiku a účinnost, a to i při nízkých rychlostech.

  Boční dveře

  Boční posuvné dveře s širokým vstupním otvorem poskytují optimální přístup do nákladového prostoru i v stísněných prostorách.

  Ergonomické kliky dveří

  Kliky dveří modelu Doblò Cargo byly navržené tak, aby zlepšovaly ergonomii a zvyšovaly robustnost: svislé vnější kliky zjednodušují otevírání i zavírání dveří.

  Zadní dveře

  Díky možnosti otevření v úhlu 180° nabízejí zadní dveře praktičnost a funkčnost.

  Nejlepší ve třídě

  Nízká hrana ložné plochy usnadňuje nakládání/vykládání, zatímco objem přes 5m3, nosnost 1000 kg a vnitřní délka 3,4 m činí Doblò Cargo ideálním vozem pro jakékoliv použití. To opět potvrzuje, že je nejen nejlepším vozem své třídy, ale i nejlepším parťákem.

  Ochrana prahů dveří

  Z polykarbonátu, s logem Doblò.

  Sada střešních ližin

  Vyrobené z hliníku pro krátký a dlouhý rozvor náprav. Nosnost 70 kg (včetně hmotnosti nosníků).

  Ochranná vložka nákladového prostoru

  Pouze pro verze s volitelnou pevnou policí.

  Ochrana prahu nákladového prostoru

  Kabina

  Velké výdechy ventilace zlepšují výkon klimatizace, volant poskytuje skvělou ergonomii a panel s kontrolními ukazateli s novou grafikou nabízí lepší čitelnost. Přístrojový panel byl navržen tak, aby nabídl ideální dostupnost všech ovládacích prvků.

  Panel s kontrolními ukazateli

  Panel s kontrolními ukazateli byl navržen tak, aby poskytl maximální viditelnost a čitelnost všech zobrazovaných informací v jakýchkoliv podmínkách jízdy.

  Úložné prostory

  Centrální úložný prostor s protiskluzovým povrchem je ideální pro uložení předmětů, které chcete mít v ideálním dosahu. Odkládací prostor v obložení dveří může současně pojmout 1,5 litrovou láhev, dvě láhve o objemu 0,5 litru a zápisník formátu A4.

  Akustika

  Velká pozornost byla věnovaná také akustickému komfortu, neboli nízké hladině hluku.

  Třetí sedadlo

  Kromě místa pro 3. cestujícího nabízí multifunkční přední sedadlo i velký úložný prostor. Sklopné opěradlo prostředního sedadla lze využít jako stůl, opěrku ruky nebo držák dokumentů, boční sklopné sedadlo pak umožňuje přepravu dlouhých předmětů, které lze navíc zajistit pomocí praktických háků na zadní straně opěradla.

  UconnectTM Radio NAV s Bluetooth®, a vstupy AUX a USB

  Doblò Cargo je vybavené poslední generací infotelematického systému UconnectTM LIVE, který potěší všechny, jež touží po maximální konektivitě a bezpečnosti. Stanice rádia, telefonáty, zprávy SMS nebo tweety lze obsluhovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth, aniž byste museli pustit ruce z volantu. Alternativně lze všechny funkce okamžitě a velmi snadno ovládat prostřednictvím 5″ barevné dotykové obrazovky.

  TPMS

  Systém nepřetržitě sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na jakoukoliv ztrátu tlaku přímo na palubní obrazovce.

  ESC

  Systém ESC automaticky zasahuje v nouzových situacích, například při náhlém vyhýbacím manévru. ESC sleduje příčné zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Tyto údaje zpracovává a v případě potřeby upravuje točivý moment a řídí brzdy na jednotlivých kolech pro stabilizaci vozidla.

  Tempomat a omezovač rychlosti

  Tempomat umožňuje nastavení a udržování konstantní cestovní rychlosti.

  Traction+

  Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zlepšit přilnavost na kluzkém povrchu. V případě nízké přilnavosti jednoho z hnacích kol se pomocí systému ESC přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí. Výsledkem je lepší ovladatelnost a směrová stabilita.

  Motory

  Fiat Doblo

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.