Dobló Work Up

Doblò Work Up

již od 375.030 Kč (bez DPH)*

Nafta

4 dveře

Euro6

6-rychlostí

Kontakt

Martin KARVAJ
obchodní zástupce

Bratří Štefanů 1002, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové
TELEFON:
+420 721 449 224

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Jedinečný styl pro větší funkčnost a výkon

  Doblò Work Up má zcela přepracovanou přední část, stylovější a plnou technologií. Tvar kapoty a předního nárazníku zlepšuje aerodynamiku a účinnost, a to i při nízkých rychlostech.

  Ložná plocha

  Ložná plocha s podlahou z voděvzdorné překližky je skutečně velmi pevná: 2,3 m dlouhá, 1,82 m široká, s plochou 4,2m2 pojme 3 europalety nebo 33 přepravek na ovoce.

  Oka pro upevnění nákladu

  Doblò Work Up může převážet těžký náklad, a přitom se ulicemi města pohybovat lehce. Oka pro zajištění nákladu se nacházejí na příčce a ve specifických místech a dokáží zajistit náklad o hmotnosti až 300 kg.

  Ergonomické kliky dveří

  Kliky dveří modelu Doblò Work Up byly navržené tak, aby zlepšovaly ergonomii a zvyšovaly robustnost: svislé vnější kliky zjednodušují otevírání i zavírání dveří.

  Nejlepší ve třídě

  S celkovou délkou 4,98 m, ložnou kapacitou (nosnost až 1000 kg a nejvyšší povolené zatížení zadní nápravy až 1450 kg) nemá Doblò Work Up konkurenci.

  Boční stupačka

  Vystouplá boční stupačka situovaná přímo za kabinou usnadňuje vylézání a slézání z ložné plochy, například při vykládání zboží.

  Sklopné bočnice

  Výška bočnic u modelu Doblò Work Up je 368 mm. Díky uvolňovacím páčkám je nakládání a vykládání ještě snadnější.

  Sklopné schůdky/stupačky

  Doblò Work Up nabízí vynikající funkčnost. Sklopné stupačky umístěné na vnitřní straně bočnic umožňují snadné řešení uspořádání nákladu.

  Vnější úložný prostor

  Doblò Work Up je vybaveno praktickou vnější uzamykatelnou schránkou pro uložení nářadí a nástrojů o délce až 2 metry.

  Kabina

  Velké výdechy ventilace zlepšují výkon klimatizace, volant poskytuje skvělou ergonomii a panel s kontrolními ukazateli s novou grafikou nabízí lepší čitelnost. Přístrojový panel byl navržen tak, aby nabídl ideální dostupnost všech ovládacích prvků.

  Panel s kontrolními ukazateli

  Panel s kontrolními ukazateli byl navržen tak, aby poskytl maximální viditelnost a čitelnost všech zobrazovaných informací v jakýchkoliv podmínkách jízdy.

  Úložné prostory

  Centrální úložný prostor s protiskluzovým povrchem je ideální pro uložení předmětů, které chcete mít v ideálním dosahu. Odkládací prostor v obložení dveří může současně pojmout 1,5 litrovou láhev, dvě láhve o objemu 0,5 litru a zápisník formátu A4.

  Akustika

  Velká pozornost byla věnovaná také akustickému komfortu, neboli nízké hladině hluku.

  Třetí sedadlo

  Kromě místa pro 3. cestujícího nabízí multifunkční přední sedadlo i velký úložný prostor. Sklopné opěradlo prostředního sedadla lze využít jako stůl, opěrku ruky nebo držák dokumentů, boční sklopné sedadlo pak umožňuje přepravu dlouhých předmětů, které lze navíc zajistit pomocí praktických háků na zadní straně opěradla.

  Uconnect™ Radio NAV s Bluetooth® a vstupy AUX a USB

  Doblò Work Up je vybavené poslední generací infotelematického systému Uconnect™ LIVE, který potěší všechny, jež touží po maximální konektivitě a bezpečnosti. Stanice rádia, telefonáty, zprávy SMS nebo tweety lze obsluhovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth®, aniž byste museli postit ruce z volantu. Alternativně lze všechny funkce okamžitě a velmi snadno ovládat prostřednictvím 5″ barevné dotykové obrazovky.

  TPMS

  Systém nepřetržitě sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na jakoukoliv ztrátu tlaku přímo na palubní obrazovce.

  ESC

  Systém ESC automaticky zasahuje v nouzových situacích, například při náhlém vyhýbacím manévru. ESC sleduje příčné zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Tyto údaje zpracovává a v případě potřeby upravuje točivý moment a řídí brzdy na jednotlivých kolech pro stabilizaci vozidla.

  Tempomat a omezovač rychlosti

  Tempomat umožňuje nastavení a udržování konstantní cestovní rychlosti.

  Traction+

  Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zlepšit přilnavost na kluzkém povrchu. V případě nízké přilnavosti jednoho z hnacích kol se pomocí systému ESC přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí. Výsledkem je lepší ovladatelnost a směrová stabilita.

  Motory

  *uvedená cena platí pro verzi 105k bez další výbavy

  Fiat Doblo

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.