Ducato pro přepravu osob

Ducato přeprava osob

až 16 sedadel

Osvětlení a klimatizace

Euro 6D - Final

6 a 9 rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  LED světla denního svícení DRL

  Světlomety s LED světly denního svícení DRL poskytují o 40% větší světelnou účinnost a jsou umístěné na dobře chráněném místě, což snižuje riziko jejich poškození při drobných nárazech. K dispozici s černým nebo bílým rámečkem odpovídajícím odstínu mřížky chladiče.

  Ostřikovače světlometů

  Díky vysokotlakým vysouvatelným ostřikovačům lze zcela očistit povrch světlometů a zlepšit tím viditelnost a bezpečnost jízdy.

  Stupačky

  Dva automatické zatahovací schůdky usnadňují přístup do nákladového prostoru Ducata. Jeden se nachází vzadu a druhý u bočních posuvných dveří. Oba disponují protiskluzovým hliníkovým povrchem a unesou až 150 kg.

  Lakované kliky dveří

  Všestrannost a funkčnost nijak neovlivňuje styl. Pozornosti tak neunikl jediný detail. Lakované kliky dveří v barvě karoserie zlepšují estetičnost.

  Komfortní zavěšení

  Pneumatické nebo samovyrovnávající zavěšení zajišťující maximální komfort cestujících.

  Couvací kamera

  Při zařazení zpátečky se aktivuje zadní couvací kamera s obrazem na 5″ displeji, což činí manévrování snadnějším a bezpečnějším.

  Zesílená karoserie

  Hlavní části vozidla, jako jsou karoserie a pohyblivé součásti jsou robustnější, trvanlivější a spolehlivější.

  Parkovací senzory

  Ultrazvukové parkovací snímače jsou aktivní, jakmile začne vůz couvat. Přerušovaným pípnutím upozorňují řidiče, že se přibližuje k překážce.

  Tónovaná okna

  Tónovaná zadní okna zaručují soukromí pasažérů a antireflexní čelní okno brání přestupu slunečního záření do interiéru. což zvyšuje komfort jízdy.

  Litá kola

  Ducato nikdy neskrývalo svůj nezaměnitelný styl. Nová matně černá 16″ litá kola ještě více zvýrazňují jeho jedinečný design.

  Přední část ze 4 sekcí

  Nový nárazník se skládá ze tří částí a masky, které lze jednotlivě odstranit, což umožňuje rychlou a nákladově efektivní údržbu. Jeho tvar zajišťuje maximální ochranu. Nárazník je k dispozici v řadě metalických odstínů odpovídajících barvě karoserie nebo leskle černou, černou nebo šedou maskou chladiče a rámečky světlometů.

  Elektrická vnější zpětná zrcátka

  Vnější zpětná zrcátka s dvojitou parabolickou plochou poskytují panoramatický výhled dozadu a mohou být elektricky nastavitelná z kabiny vozidla.

  Přizpůsobíte si Ducato Van prostřednictvím exkluzivního příslušenství Mopar®.

  Zadní zástěrky kol

  S logem Ducato. Sada 2 kusů.

  Sada 16″ litých kol

  Alarm

  Pro Ducato vyrobené po roce 2010

  Přední gumové koberečky

  Jednoduchý kobereček LHD

  Nová devítistupňová automatická převodovka

  Nová devítistupňová automatická převodovka v kombinaci s měničem točivého momentu namísto konvenční spojky Vám nabízí snadné řazení, vyšší točivý moment a vynikající spolehlivost. Zvýšení točivého momentu je způsobeno kratšími převodovými poměry, které se řadí častěji, rychleji a plynuleji, což zlepšuje chování vozidla a zároveň snižuje spotřebu paliva. Nová převodovka Vám nabízí výběr ze tří jízdních režimů: Normální režim, režim pro nejnižší spotřebu a režim pro maximální výkon.
  S logem Ducato. Sada 2 kusů.

  Sedadla cestujících

  Ducato Combi vítá cestující pohodlnými a ergonomickými sedadly s nastavitelnými hlavovými opěrkami ze stejného materiálu jako sedadla. Čalouněné jsou omyvatelnou technickou tkaninou.

  Automatická klimatizace s ovládáním pro zadní sedadla

  Všechny verze Ducata mohou být vybavena nezávislým ovládáním klimatizace a topení pro zadní sedadla: vzduch je v zadní části rozváděný rovnoměrně díky individuálním zadním výdechům, které si mohou cestující libovolně nastavovat.

  Přístrojový panel a panel s kontrolními ukazateli

  Techno nebo Classic? Dvojice přístrojových panelů modelu Ducato byla navržena pro zajištění maximální praktičnosti a elegantního stylu, který dokonale ladí s vytříbenými interiéry a textiliemi. Výdechy ventilace u přístrojového panelu Techno mají stříbrné rámečky, u verze Lounge pak bronzové.

  Chlazená schránka

  Při zapnuté klimatizaci udržuje chlazená schránka potraviny a nápoje vždy v chladu.

  Webasto

  Díky programovatelnému nezávislému topení Webasto Thermo Top “C” lze vozidla zahřát až 24 hodin před dojezdem. K dispozici je rovněž automatická verze bez časovače.

  Vyhřívaná a odpružená sedadla

  Pro maximální komfort. Přední sedadla mohou být vyhřívaná po stlačení tlačítka. Hydraulické pružiny a systém tlumení redukují přenos pohybů vozidla na řidiče a činí tak sedadla mimořádně pohodlnými i na nerovném povrchu.

  Nový infotainment se 7″ obrazovkou

  Modelová řada Ducato rozšiřuje svou nabídku palubních zábavních systémů. Nový infotainment je vybaven 7″ dotykovou obrazovkou, Bluetooth, USB, DAB rádiem a ovládáním na volantu. Systém je rovněž možné ovládat hlasovými povely a je plně kompatibilní se zadní parkovací kamerou. Vybírat lze vždy ze dvou variant – základní nebo s integrovanou navigací.
  Nový infotainment zvyšuje možnosti konektivity prostřednictvím Apple CarPlay a Android AutoTM. Do navigačního systému může řidič mimo jiné zadat i parametry konkrétního vozidla, a to včetně individuálních přestaveb. Díky této unikátní funkci navigace určí trasu s ohledem na velikost a hmotnost vozu, což umožní vyhnout se překážkám jako jsou úzké vozovky nebo nízké tunely a podjezdy.

  Ducato je synonymem optimální bezpečnosti a výkonu. Vybaveno je nejpokročilejšími kontrolními a bezpečnostními technologiemi.

  Full Brake Control

  Full Brake Control je integrovaný systém, který je navržen tak, že detekuje překážky před vozidlem a jakmile se objeví hrozící nebezpečí kolize, upozorní řidiče a spustí nezávislé nouzové brzdění.

  Monitoring mrtvého úhlu

  Systém monitoringu mrtvého úhlu využívá radarové senzory instalované v zadním nárazníku pro identifikaci vozidel, která se nachází ve slepém úhlu zpětných zrcátek.

  Detekce křížení dráhy za vozidlem (RCP)

  Systém detekce křízení dráhy za vodizlem využívá radarové senzory pro odhalení blížících se vozidel ze strany během couvání.
  Pomáhá zabránit nehodám během manévrování.

  ESC

  Systém ESC automaticky zasahuje v nouzových situacích, například při náhlém vyhýbacím manévru. ESC sleduje příčné zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Tyto údaje zpracovává a v případě potřeby upravuje točivý moment a řídí brzdy na jednotlivých kolech pro stabilizaci vozidla.

  Kontrola proti převrácení

  Kontrola proti převrácení je nová asistenční funkce systému ESC. Jejím úkolem je předcházet riziku převrácení ve vysokých rychlostech a snižovat naklánění při zatáčení v nízkých rychlostech.

  Hill Holder

  Tato funkce udržuje vozidlo zabrzděné při rozjezdu v prudkém stoupání a zabraňuje couvnutí při rozjezdu bez nutnosti zatažení ruční brzdy. Brzdy se při rozjezdu uvolní automaticky.

  Adaptivní kontrola zatížení

  Systém, který je součástí ESC vypočítává zatížení vozidla během jízdy, zejména hmotnost a polohu těžiště. Na základě těchto údajů vypočítává a nastavuje nové prahové hodnoty zásahu ABS, ASR, ESC a kontroly proti převrácení, což znamená, že vše pracuje nejúčinnějším možným způsobem.

  Traction+

  Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zlepšit přilnavost na kluzkém povrchu. V případě nízké přilnavosti jednoho z hnacích kol se pomocí systému ESC přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí. Výsledkem je lepší ovladatelnost a směrová stabilita.

  Hill Descent Control

  Tento systém umožňuje sjíždět prudké svahy s klesáním až 50% bez nutnosti použití brzdového nebo plynového pedálu, díky čemuž se můžete soustředit na samotnou jízdu.

  LDWS

  Systém sledování jízdních pruhů dokáže identifikovat nechtěné opuštění jízdního pruhu, a to i při zhoršených podmínkách počasí nebo za zhoršené viditelnosti. V případě nebezpečí zvukovým a vizuálním signálem upozorní řidiče na potenciální nebezpečí.

  TSR

  Pomocí palubní kamery pomáhá řidiči rozeznat dopravní značení, zejména rychlostní omezení a upozorňuje na ně na palubním displeji.

  Automatická dálková světla

  Tato funkce řídí aktivaci a deaktivaci dálkových světel, zlepšuje viditelnost a snižuje riziko oslnění ostatních řidičů na základě automatické detekce protijedoucích vozidel.

  Senzor deště a stmívání

  Senzor deště aktivuje stěrače čelního okna a reguluje jejich rychlost na základě intenzity deště. Senzor stmívání automaticky aktivuje potkávací světla v případě poklesu intenzity okolního světla.

  Tempomat a omezovač rychlosti

  Tempomat umožňuje nastavení a udržování konstantní cestovní rychlosti. Omezovač rychlosti dovoluje nastavení nejvyšší cestovní rychlosti, což zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko překročení povolených rychlostních limitů. Plným sešlápnutím pedálu plynu může řidič nastavený limit překročit, což lze využít například v případě potřeby předjetí jiného vozidla.

  TPMS

  Systém nepřetržitě sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na jakoukoliv ztrátu tlaku přímo na palubní obrazovce.

  Motory

  140 MultiJet3

  Zdvihový objem 2184 cm3
  Typ Vznětový řadový 4válec
  Vstřikování Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo s variabilní geometrií a mezichladič
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (6 MT)
  140k při 3500 ot./min
  350 Nm při 1400 ot./min
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (9 AT)
  140 k při 3500 ot./min
  380 Nm při 1400 ot./min
  Emisní úroveň Euro 6D – Final
  Převodovka 6 MT, 9 AT

  180 MultiJet3

  Zdvihový objem 2184 cm3
  Typ Vznětový řadový 4válec
  Vstřikování Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo s variabilní geometrií a mezichladič
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (6 MT) 180 k při 3500 ot./min
  380 Nm při 1500 ot./min
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (9 AT) 180 k při 3500 ot./min
  450 Nm při 1500 ot./min
  Emisní úroveň Euro 6D – Final
  Převodovka 6 MT, 9 AT
  Nové Ducato - PDF

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.