Ducato pro přepravu zboží

Ducato přeprava zboží

Diesel

4 dveře

Euro 6D - Final

6 a 9 rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Ostřikovače světlometů

  Díky vysokotlakým vysouvatelným ostřikovačům lze zcela očistit povrch světlometů a zlepšit tím viditelnost a bezpečnost jízdy.

  Mlhová světla

  Mlhová světla jsou umístěná ve spodní části předního nárazníku a zajišťují maximální viditelnost.

  Antireflexní čelní okno

  Na přání je k dispozici čelní okno s dvojitou vrstvou Solex obsahující oxidy kovů, jež zabraňují přenosu UV paprsků do kabiny, což přispívá k většímu komfortu. Toto okno navíc snižuje spotřebu paliva v horkých dnech, neboť redukuje používání klimatizace.

  LED světla denního svícení DRL

  Světlomety s LED světly denního svícení DRL poskytují o 40% větší světelnou účinnost a jsou umístěné na dobře chráněném místě, což snižuje riziko jejich poškození při drobných nárazech.

  Brzdový systém

  Brzdový systém byl navržen a vylepšen pro zvýšení výkonu a odolnosti při současném snížení hluku.

  Zavěšení kol

  K dispozici je až 7 typů zavěšení zadních kol:
  – 1 zavěšení s jednolistými pružinami;
  – 1 komfortní zavěšení s jednolistými pružinami a stabilizátorem;
  – 1 zavěšení s dvojitými listovými pružinami;
  – 1 szavěšení s dvojitými listovými pružinami;
  – 2 zavěšení s dvojitými listovými pružinami, zvýšenou světlou výškou a stabilizátorem, k dispozici také s povoleným zatížením zadní nápravy 2500 kg;
  – 1 zavěšení využívající kompozitní materiály, což snižuje hmotnost o 15 kg, větší světlá výška a stabilizátor;
  – 1 samonivelační pneumatické zavěšení rovněž ve verzi air-comfort pro těžké konverze.

  Stupačky

  Dva automatické zatahovací schůdky usnadňují přístup do nákladového prostoru Ducata. Jeden se nachází vzadu a druhý u bočních posuvných dveří. Oba disponují protiskluzovým hliníkovým povrchem a unesou až 150 kg.

  Couvací kamera

  Při zařazení zpátečky se aktivuje zadní couvací kamera s obrazem na 5″ displeji, což činí manévrování snadnějším a bezpečnějším.

  Parkovací senzory

  Ultrazvukové parkovací snímače jsou aktivní, jakmile začne vůz couvat. Přerušovaným pípnutím upozorňují řidiče, že se přibližuje k překážce.

  Elektrická vnější zpětná zrcátka

  Vnější zpětná zrcátka s dvojitou parabolickou plochou poskytují panoramatický výhled dozadu a mohou být elektricky nastavitelná z kabiny vozidla.

  Přední část ze 4 sekcí

  Nový nárazník se skládá ze tří částí a masky, které lze jednotlivě odstranit, což umožňuje rychlou a nákladově efektivní údržbu. Mřížka je k dispozici v metalickém šedém nebo leskle černém odstínu.

  Zesílená karoserie

  Hlavní části vozidla, jako jsou karoserie a pohyblivé součásti jsou robustnější, trvanlivější a spolehlivější.

  Přizpůsobíte si Ducato Van prostřednictvím exkluzivního příslušenství Mopar®.

  HLINÍKOVÝ DRŽÁK KOŠE: Pro Ducato se středním rozvorem náprav.
  HLINÍKOVÝ SKLÁPĚCÍ ŽEBŘÍK: Pro nízkou střechu.
  HLINÍKOVÉ NOSNÍKY HEAVY DUTY: Pro SWB a MWB. Sada 3 nosníků.
  ZADNÍ ZÁSTĚRKY KOL: S logem Ducato. Sada 2 kusů.

  Přístrojový panel a panel s kontrolními ukazateli

  Techno nebo Classic? Dvojice přístrojových panelů modelu Ducato byla navržena pro zajištění maximální praktičnosti a elegantního stylu, který dokonale ladí s vytříbenými interiéry a textiliemi. Výdechy ventilace u přístrojového panelu Techno mají stříbrné rámečky a u verze Lounge bronzové.

  Držák tabletu – chytrého telefonu

  Díky svému jedinečnému designu může držák pojmout tablety nebo chytré telefony s až 10palcovými obrazovkami. Kancelář tak budete mít vždy po ruce.

  Uconnect™ Radio NAV s Bluetooth®, a vstupy Aux a USB

  Systém UconnectTM Radio NAV s CD přehrávačem a ovladači na volantu je vybaven 5″ barevnou dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth® a integrovanou navigací. Vstupy Aux a USB jsou situované v blízkosti držáku nápojů.

  Automatická klimatizace

  Všechny verze Ducata jsou vybavené manuální nebo automatickou klimatizací pro optimální distribuci vzduchu v kabině.

  Chlazená schránka

  Při zapnuté klimatizaci udržuje chlazená schránka potraviny a nápoje vždy v chladu.

  Webasto

  Díky programovatelnému nezávislému topení Webasto Thermo Top “C” lze vozidla zahřát až 24 hodin před dojezdem. K dispozici je rovněž automatická verze bez časovače.

  Vyhřívaná a odpružená sedadla

  Pro maximální komfort. Přední sedadla mohou být vyhřívaná po stisknutí tlačítka, zatímco hydraulické pružiny a systém tlumení redukují přenos pohybů vozidla na řidiče a činí tak sedadla mimořádně pohodlnými i na nerovném povrchu.

  Dvojité sedadlo se sklopným stolkem

  Cestující vpředu lze usadit na jednodílné sedadlo nebo – díky prostorné kabině – na dvojité sedadlo s odděleným středovým opěradlem, které lze proměnit na praktický stolek. Obě konfigurace disponují tříbodovými bezpečnostními pásy a opěrkami hlavy.

  Schránka pod sedadlem

  Kryty pod sedadlem ukrývají podpěry sedadel, v případě předního sedadla rovněž úložný prostor pod sedákem.

  Robotizovaná převodovka Comfort-Matic

  Robotizovaná převodovka poskytuje maximální jízdní komfort, zvláště ve městě, nízkou spotřebu paliva a emise. Převodovka nabízí dva provozní režimy: sekvenční nebo zcela automatický, stačí si zvolit oblíbený styl jízdy.

  Ochrana stěn nákladového prostoru

  Stěny nákladového prostoru mohou být pokryté ochrannými plastovými panely. K dispozici jsou panely se střední výškou nebo v celé výšce nákladového prostoru.

  Zadní dveře s otevřením v úhlu 270°

  Zadní dveře lze otevřít v úhlu až 270°, což usnadňuje nakládání a vykládání a optimalizuje pracovní prostor, a to i ve stísněných prostorách. Pomocí speciálních závěsů lze dveře zablokovat ve třech různých pozicích.

  Přepážky

  Nákladový prostor a kabinu lze oddělit dvěma zvukotěsnými přepážkami. K dispozici je rovněž robustní kovová struktura, která chrání řidiče před pohybujícím se nákladem, například v případě náhlého zabrzdění.

  Odnímatelné střešní světlo

  Nákladový prostor může být osvětlen praktickým střešním světlem, které lze odejmout a použít jako přenosnou svítilnu. Svítilna se nabíjí automaticky po umístění do držáku.

  Ochrana podlahy

  Na přání může být podlaha nákladového prostoru pokryta překližkou s oky pro ukotvení nákladu.

  Ducato je synonymem optimální bezpečnosti a výkonu. Vybaveno je nejpokročilejšími kontrolními a bezpečnostními technologiemi.

  ESC

  Systém ESC automaticky zasahuje v nouzových situacích, například při náhlém vyhýbacím manévru. ESC sleduje příčné zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Tyto údaje zpracovává a v případě potřeby upravuje točivý moment a řídí brzdy na jednotlivých kolech pro stabilizaci vozidla.

  Kontrola proti převrácení

  Kontrola proti převrácení je nová asistenční funkce systému ESC. Jejím úkolem je předcházet riziku převrácení ve vysokých rychlostech a snižovat naklánění při zatáčení v nízkých rychlostech.

  Hill Holder

  Tato funkce udržuje vozidlo zabrzděné při rozjezdu v prudkém stoupání a zabraňuje couvnutí při rozjezdu bez nutnosti zatažení ruční brzdy. Brzdy se při rozjezdu uvolní automaticky.

  Adaptivní kontrola zatížení

  Systém, který je součástí ESC vypočítává zatížení vozidla během jízdy, zejména hmotnost a polohu těžiště. Na základě těchto údajů vypočítává a nastavuje nové prahové hodnoty zásahu ABS, ASR, ESC a kontroly proti převrácení, což znamená, že vše pracuje nejúčinnějším možným způsobem.

  Traction+

  Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zlepšit přilnavost na kluzkém povrchu. V případě nízké přilnavosti jednoho z hnacích kol se pomocí systému ESC přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí. Výsledkem je lepší ovladatelnost a směrová stabilita.

  Hill Descent Control

  Tento systém umožňuje sjíždět prudké svahy s klesáním až 50% bez nutnosti použití brzdového nebo plynového pedálu, díky čemuž se můžete soustředit na samotnou jízdu.

  LDWS

  Systém sledování jízdních pruhů dokáže identifikovat nechtěné opuštění jízdního pruhu, a to i při zhoršených podmínkách počasí nebo za zhoršené viditelnosti. V případě nebezpečí zvukovým a vizuálním signálem upozorní řidiče na potenciální nebezpečí.

  TSR

  Pomocí palubní kamery pomáhá řidiči rozeznat dopravní značení, zejména rychlostní omezení a upozorňuje na ně na palubním displeji.

  Automatická dálková světla

  Tato funkce řídí aktivaci a deaktivaci dálkových světel, zlepšuje viditelnost a snižuje riziko oslnění ostatních řidičů na základě automatické detekce protijedoucích vozidel.

  Senzor deště a stmívání

  Senzor deště aktivuje stěrače čelního okna a reguluje jejich rychlost na základě intenzity deště. Senzor stmívání automaticky aktivuje potkávací světla v případě poklesu intenzity okolního světla.

  Tempomat a omezovač rychlosti

  Tempomat umožňuje nastavení a udržování konstantní cestovní rychlosti. Omezovač rychlosti dovoluje nastavení nejvyšší cestovní rychlosti, což zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko překročení povolených rychlostních limitů. Plným sešlápnutím pedálu plynu může řidič nastavený limit překročit, což lze využít například v případě potřeby předjetí jiného vozidla.

  TPMS

  Systém nepřetržitě sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na jakoukoliv ztrátu tlaku přímo na palubní obrazovce.

  Motory

  120 MultiJet3

  Zdvihový objem 2184 cm3
  Typ Vznětový řadový 4válec
  Vstřikování Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo s variabilní geometrií a mezichladič
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (6 MT) 120k při 3500 ot./min
  320 Nm při 1400 ot./min
  Emisní úroveň Euro 6D – Final
  Převodovka 6 MT

  140 MultiJet3

  Zdvihový objem 2184 cm3
  Typ Vznětový řadový 4válec
  Vstřikování Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo s variabilní geometrií a mezichladič
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (6 MT) 140k při 3500 ot./min
  350 Nm při 1400 ot./min
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (9 AT) 140 k při 3500 ot./min
  380 Nm při 1400 ot./min
  Emisní úroveň Euro 6D – Final
  Převodovka 6 MT, 9 AT

  160 MultiJet3

  Zdvihový objem 2184 cm3
  Typ Vznětový řadový 4válec
  Vstřikování Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo s variabilní geometrií a mezichladič
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (6 MT) 160 k při 3500 ot./min
  380 Nm při 1500 ot./min
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (9 AT) 160 k při 3500 ot./min
  400 Nm při 1500 ot./min
  Emisní úroveň Euro 6D – Final
  Převodovka 6 MT, 9 AT

  180 MultiJet3

  Zdvihový objem 2184 cm3
  Typ Vznětový řadový 4válec
  Vstřikování Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo s variabilní geometrií a mezichladič
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (6 MT) 180 k při 3500 ot./min
  380 Nm při 1500 ot./min
  Nejvyšší výkon, Nejvyšší točivý moment (9 AT) 180 k při 3500 ot./min
  450 Nm při 1500 ot./min
  Emisní úroveň Euro 6D – Final
  Převodovka 6 MT, 9 AT

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.