Fiorino pro přepravu osob

Fiorino přeprava osob

Diesel

4 dveře

Euro 6D - Final

6-rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Přední část

  Vysoko posazené světlomety poskytují skvělou viditelnost a jsou dobře chráněné proti poškození. Přední nárazník a maska chladiče zvýrazňují elegantní charakter vozu.

  Logo

  Fiorino nese logo značky Fiat Professional, čímž zdůrazňuje výraznou identitu značky v segmentu lehkých užitkových vozidel.

  Design

  Exteriér modelu Fiorino sleduje stylistické pojetí ostatních modelů značky Fiat Professional. Současně si ale zachovává osobitý charakter s moderními a dynamickými tvary.

  Boční dveře

  Pomocí bočních posuvných dveří mohou cestující snadno přistupovat k zadním sedadlům. Na přání lze vůz vybavit i posuvnými dveřmi na druhé straně vozu, což dále zvýší komfort nastupování.

  Zadní sedadla

  Trojice zadních komfortních sedadel nabízí úchyty dětských sedaček Isofix. Úplným sklopením a vyjmutím lze objem nákladového prostoru zvětšit až na 2,5 m3

  Panel s kontrolními ukazateli

  Panel s kontrolními ukazateli je pro lepší čitelnost podsvícený a nabízí snadné sledování důležitých informací, aniž by ztrácel na své estetické přitažlivosti.

  Velkorysé úložné prostory

  Čím více cestujících na palubě, tím větší je potřeba optimalizace prostoru interiéru. Fiorino má řadu velkorysých úložných prostor.

  Držák dokumentů

  Funkčnost interiéru zvyšuje snadno dosažitelný držák dokumentů a sklopné sedadlo spolujezdce, které lze využít jako praktický stolek.

  Infotainment

  Nové rádio se 7″ dotykovou obrazovkou a rozhraním Bluetooth zahrnuje funkci audio streaming, vstup USB, digitální příjem rádia DAB a zrcadlení chytrého telefonu. Lze jej vybavit také integrovaným navigačním systémem.

  Integrované ovladače na volantu

  Díky volantu s integrovanými ovladači máte naprostou kontrolu nad palubními systémy vozidla a můžete telefonovat, aniž byste museli pustit ruce z volantu. K dispozici rovněž v koženém provedení.

  ESC

  Systém elektronické kontroly stability řídí stabilitu vozidla v případě ztráty přilnavosti a pomáhá udržet požadovaný směr jízdy.

  Hill Holder

  Tato funkce, která je součástí systému ESC, se aktivuje automaticky při rozjezdu do prudkého stoupání. Při spuštěném motoru udržuje vozidlo zabrzděné bez nutnosti zatažení ruční brzdy.

  Traction+

  Tento pomocník pro jízdu v horších podmínkách (sníh, led, bláto apod.) umožňuje rozložit točivý moment na hnací nápravě ve prospěch kola s lepší přilnavostí. Systém Traction+ přibrzdí kolo s horší trakcí (nebo prokluzující více) a tím přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí.

  Tempomat

  Umožňuje jízdu na dlouhých a rovných úsecích (například na dálnici) podle předem nastavené rychlosti a bez nutnosti působení na plynový pedál.

  Motory

  Fiat Fiorino

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.