Fiorino pro přepravu zboží

Fiorino přeprava zboží

Diesel

4 dveře

Euro 6D - Final

6-rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Design

  Exteriér modelu Fiorino sleduje stylistické pojetí ostatních modelů značky Fiat Professional. Současně si ale zachovává osobitý charakter s moderními a dynamickými tvary.

  Přední část

  Vysoko posazené světlomety poskytují skvělou viditelnost a jsou dobře chráněné proti poškození. Přední nárazník a maska chladiče (v lesklé stříbrné barvě) zvýrazňují elegantní charakter vozu.

  Boční dveře

  Komfort ve městě je neocenitelný. Posuvné dveře jsou perfektně zakomponované do boků vozidla a jejich svislé vnější kliky poskytují vynikající úchop a snadné otevření kteroukoliv rukou.

  Logo

  Fiorino nese logo značky Fiat Professional, čímž zdůrazňuje výraznou identitu značky v segmentu lehkých užitkových vozidel.

  Adventure

  Firoino Adventure je ideální pro všechny, jež cestují mimo zpevněné vozovky, jezdí po horách nebo jednoduše musí čelit podmínkám zimního počasí. Fiorino Adventure je vybaveno elektronickým diferenciálem Traction+, který zajišťuje lepší trakci na nezpevněném povrchu, jako je bláto nebo sníh. Tento model je rovněž vybaven vyšší světlou výškou, 15″ celoročními pneumatikami M+S, přídavnou ochranou pod motorem, předním nárazníkem s ochrannými prvky a většími bočními lištami.

  Dvoudílná otočná přepážka

  Praktická, otevírací přepážka a plně sklopné sedadlo spolujezdce umožňují zvětšit délku nákladového prostoru o metr a objem nákladového prostoru o 0,3 m3. Díky tomu je možné přepravovat dlouhé předměty. Celková délka nákladového prostoru se prodlouží na 2,5 m a objem stoupne na 2,8 m3.

  Panel s kontrolními ukazateli

  Panel s kontrolními ukazateli je pro lepší čitelnost podsvícený.

  Funkčnost kabiny

  Fiorino má kromě schránky před spolujezdcem řadu velkorysých úložných prostor a užitečné boční obložení. Funkčnost interiéru zvyšuje snadno dosažitelný držák dokumentů a sklopné sedadlo spolujezdce, které lze proměnit na praktický stolek.

  Elektrická zásuvka v nákladovém prostoru

  V nákladovém prostoru můžete mít i užitečnou 12voltovou zásuvku.

  Stropní světlo v nákladovém prostoru a odnímatelná svítilna

  Nákladový prostor může být osvětlen praktickým stropním světlem, které lze v případě potřeby odejmout a použít jako přenosnou svítilnu.

  Infotainment

  Nové rádio se 7″ dotykovou obrazovkou a rozhraním Bluetooth zahrnuje funkci audio streaming, vstup USB, digitální příjem rádia DAB a zrcadlení chytrého telefonu. Lze jej vybavit také integrovaným navigačním systémem.

  ESC

  Systém elektronické kontroly stability řídí stabilitu vozidla v případě ztráty přilnavosti a pomáhá udržet požadovaný směr jízdy.

  Hill Holder

  Tato funkce, která je součástí systému ESC, se aktivuje automaticky při rozjezdu do prudkého stoupání. Při spuštěném motoru udržuje vozidlo zabrzděné bez nutnosti zatažení ruční brzdy.

  Traction+

  Tento pomocník pro jízdu v horších podmínkách (sníh, led, bláto apod.) umožňuje rozložit točivý moment na hnací nápravě ve prospěch kola s lepší přilnavostí. Systém Traction+ přibrzdí kolo s horší trakcí (nebo prokluzující více) a tím přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí.

  Tempomat

  Umožňuje jízdu na dlouhých a rovných úsecích (například na dálnici) podle předem nastavené rychlosti a bez nutnosti působení na plynový pedál.

  Motory

  Fiat Fiorino

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.