Naše úspěchy

Celkem 15 vozů značky Fiat Professional pro Správu železnic.

Celkem 53 vozů značky IVECO a Fiat Professional pro Ředitelství silnic a dálnic ČR.
ŘSD

Je to již několik let, co se společnost STRATOS AUTO rohodla podporovat hradecké cyklisty. Po třech letech vzájemné spolupráce dospělo partnerství tak daleko, až si úspěšné cyklisty vzala pod svoje ochranná křídla a propůjčila týmu název Stratos Auto cycling team. Zkušení bikeři tak naši značku velmi dobře reprezentují nejen cestou na závody ale hlavně při závodech MTB a silniční cyklistice.
S novou sezonou přichází i nové sponzorské vozidlo, tentokrát je po celou cyklistickou sezónu bude provázet užitkový vůz Fiat Ducato combi v poloprosklenné verzi. Přejeme celému týmu úspěšný start do sezóny 2016 a ať jim praktické Ducato slouží na jejich cestách po celé ČR i v zahraničí!

Naše úspěchy

Naše komplexní služby v oblasti prodeje a servisu osobních i užitkových vozů využívá již téměř tisíc klientů. Všichni tito klienti se mohli v průběhu spolupráce s námi přesvědčit o tom, že cílem naší práce je spokojenost našich zákazníků a vykouzlit na jejich tvářích spokojený úsměv.

Přesvědčte se i Vy! Projděte si naše reference. Věříme, že množství a jména zákazníků, kteří využili, a nadále využívají našich služeb, Vás přesvědčí o tom, že děláme svoji práci dobře a daří se nám naplňovat náš cíl.