Talento pro přepravu osob

Talento přeprava osob

Diesel

4 dveře

Euro6d-TEMP

6-rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Imobilizér ve standardu

  V klidu pracujte s vědomím, že vaše Talento je v bezpečí. Díky standardně dodávanému imobilizéru nemusíte mít žádné starosti.

  LED světla denního svícení

  Zviditelněte své Talento. Na přání jsou k dispozici LED světla denního svícení, které maximalizují viditelnost během jízdy. Nevšimnout si vás bude nemožné.

  17” litá kola

  K dispozici v matně černém nebo diamantově šedém provedení. Obě provedení 17” kol dokonale podtrhují dynamický styl Talenta. Jsou proto ideální pro všechny, kteří touží po nejvyšší míře personalizace.

  Posuvné boční dveře a zadní dveře

  Nastoupit, vystoupit, naložit, vyložit. Vše je jednodušší díky dvojitým křídlovým dveřím a bočním posuvným dveřím s šířkou 1284 mm. Na přání je možné získat prosklené zadní dveře pro snažší nakládání a lepší viditelnost.

  Metalická zelená

  Talento je nabízeno v široké paletě barev, metalických a pastelových, které si dlouhodobě zachovávají kvalitu a stálost. Mezi tyto barevné odstíny patří i exkluzivní metalická zeleň Fiat.

  Kompaktní pro agilní pohyb

  Šířka včetně vnějších zrcátek 2283 mm a poloměr otáčení pomáhají při manévrování v těsných prostorách, zejména ve městě.

  Mlhová světla

  Zvolte si mlhová světla. Umístěná jsou ve spodní části předního nárazníku a díky funkci osvětlování zatáček zajišťují maximální účinnost.

  Držák tabletu

  Držák tabletu – sklápěcí na přístrojovém panelu. Pouze pro rádia 1DIN. Pro verze Combi, Van a Crew Cab.

  Mřížovaná přepážka pro combi a crew cab

  Nerezová. Chrání cestující a odděluje nákladový prostor. Vyrobená tak, aby neovlivňovala výhled a perfektně ladila se stylem interiéru Talenta. Pro verze Combi a Crew Cab.

  Sluneční clona pro boční okna

  Pro verze Combi a Crew Cab.

  Levá boční stupačka L1

  Ocelová. Dodávaná jako jednodílný kus, musí být sestavena spolu s pravou stranou p/n 71807816. Pro verze Combi a Crew Cab.

  Automatická převodovka DCT

  Automatická 6-stupňová dvouspojková převodovka DCT nabízí vyšší komfort a lepší zážitek z řízení, obzvláště při jízdě městskou zástavbou. Díky své hospodárnosti umožňuje převodovka DCT rovněž zachování nízké spotřeby paliva. V sekvenčním módu je pak zaručen dostatek jízdní flexibility pro náročné trasy. Automatická převodovka je dostupná pro verze Talento Van, Crew Cab a Combi/Panorama N1 s motory o výkonu 145k a 170k.

  Až 6 sedadel

  Řidič a 4 nebo 5 cestujících a v případě verze s dlouhým rozvorem kapacita zavazadlového prostoru až 4m3: to vše v jednom vozidle.

  Parkovací senzory

  Zvolte si bezkonkurenční pohodlí rychlého a snadného manévrování díky zadní parkovací kameře. Nepřetržitý přehled, dokonalá trajektorie.

  Interiér

  Zaručený komfort díky odolnému a kvalitnímu čalounění. Elegantní okolí, vás učiní šťastnými i na dlouhých cestách.

  Manuální klimatizace

  Využijte recirkulaci vzduchu a zmírněte nepříznivé klima v kabině díky manuální klimatizaci s výdechy vpředu a na přání i s výdechy vzadu. Dokonalý volitelný prvek pro všechny verze.

  Úložné prostory

  Na palubě Talenta má všechno své místo. Díky praktickým a pohodlným úložným prostorům je vše v dosahu. Hledání věcí bude minulostí.

  Textilie

  Černá látka, šedá Natté, hnědá Bark: zvolte si vzhled čalounění. Trojice různých interiérů byla navržena tak, aby nabídla komfort při práci i mimo ni.

  Sedadlo řidiče s loketní opěrkou

  Cestování, a to i při práci by mělo být potěšením. To je důvod, proč Talento nabízí komfortní sedadlo řidiče s nastavitelnou bederní opěrkou.

  Dálkové ovládání ve standardu

  Bezpečnost v kapse. Se standardním dálkovým ovládáním můžete zamknout a odemknout dveře, a to i ty zadní, jediným kliknutím.

  Bezklíčový vstup a startování

  Nastartujte motor bez vložení klíče. Systém bezklíčového vstupu a startování odhalí vaší přítomnost, a umožňuje otevření dveří a nastartování motoru jednoduchým stiskem tlačítka.

  Rádio se 7″ dotykovou obrazovkou, navigací a multimediálním centrem

  Vždy na té správné cestě. Rádio s dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth®, CD/MP3 přehrávačem a integrovanou navigací vás bude doprovázet na každé cestě. Díky ovládání na volantu můžete počítat s maximální bezpečností během jízdy.

  ABS s EBD a HBA

  Protiblokovací systém brzd integrovaný v brzdovém systému vozidla zabraňuje smyku bez ohledu na povrch vozovky a vyvinutou brzdnou sílu.
  Elektronické rozdělování brzdné síly EBD rozděluje brzdnou sílu mezi přední a zadní nápravu pro dosažení optimální účinnosti.
  Hydraulický brzdový asistent integrovaný v ABS analyzuje rychlost brzdění a zvyšuje tlak v soustavě v závislosti na tlaku vyvinutém na brzdový pedál.

  TSA

  Systém stability přívěsu zaručuje stabilitu během tažení přívěsu. Pokud se vozidlo dostane do smyku, TSA automaticky reguluje výkon motoru a brzdnou sílu na jednotlivých kolech.

  Hill Holder

  Automaticky udržuje zabrzděné vozidlo po dobu několika málo sekund bez nutnosti působení na brzdový pedál. Díky tomu Hill Holder usnadňuje rozjezd do kopce, což je zvláště užitečné při plném zatížení.

  ESC

  Systém elektronické kontroly stability zasahuje v nouzových situacích, například při náhlých vyhýbacích manévrech. Systém sleduje boční zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Na základě získaných údajů reguluje v případě potřeby točivý moment motoru a brzdnou sílu na jednotlivých kolech s cílem obnovit stabilitu vozidla.

  Traction+

  Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zdolat obtížně sjízdné povrchy, například pokryté sněhem, ledem, blátem nebo trávou. Proti pohonu všech kol eliminuje zbytečně vysokou hmotnost a také třecí ztráty v pohonu. V případě proklouznutí jednoho z kol systém Traction+ přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí.

  Boční airbag řidiče

  Bezpečnost během jízdy je ze všeho nejdůležitější. Talento chrání řidiče standardně dodávanými airbagy. Ty se aktivují v případě nárazu zcela automaticky.

  Airbagy pro cestující

  Základními prvky, které zaručují bezpečnost cestujících jsou čelní a okenní airbagy, které chrání každého na palubě.

  Celoroční pneumatiky

  Celoroční pneumatiky, které jsou k dispozici na přání, zaručují maximální přilnavost v různých podmínkách počasí a na různých typech povrchů. Zajišťují tak bezpečnost 12 měsíců v roce.

  Senzor deště a stmívání

  Senzor deště aktivuje stěrače čelního okna a reguluje jejich rychlost na základě intenzity deště. Senzor stmívání automaticky aktivuje potkávací světla, jakmile dojde k poklesu intenzity okolního světla.

  Motory

  Fiat Talento

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.