Talento pro přepravu zboží

Talento přeprava zboží

Diesel

4 dveře

Euro6d-TEMP

6-rychlostí

Marcela Škvrňová
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Vít Jelínek
obchodní zástupce

TELEFON:
+420 495 709 101

Zpráva pro obchodního zástupce

  Vaše jméno:

  Váš telefon:

  E-mail:

  Vaše zpráva

  Kompaktní pro agilní pohyb

  Šířka včetně vnějších zrcátek 2283 mm a poloměr otáčení pomáhají při manévrování v těsných prostorách, zejména ve městě.

  Posuvné boční dveře a zadní dveře

  Nastoupit, vystoupit, naložit, vyložit. Vše je jednodušší díky posuvným bočním dveřím s šířkou vstupního otvoru 1284 mm a zadním dveřím s úhlem otevření až 255°.

  Čtvercová zadní část

  Čtvercová zadní část zvyšuje ložnou kapacitu. Více prostoru a pohodlí pro transport objemných předmětů a nonstop rozvoz.

  Vyhřívaná vnější zpětná zrcátka

  Zajišťují viditelnost pro bezpečné manévrování za každého počasí.

  Imobilizér ve standardu

  Bezpečnost mezi jednotlivými úkoly je vždy zaručena.

  Mlhová světla

  Zvolte si mlhová světla. Umístěná jsou ve spodní části předního nárazníku a zajišťují maximální účinnost ve smyslu viditelnosti.

  Držák tabletu

  Držák tabletu – sklápěcí na přístrojovém panelu. Pouze pro rádia 1DIN. Pro verze Combi, Van a Crew Cab.

  Dřevěná podlaha pro pravé posuvné dveře

  Podlaha pro standardní zatížení. Pro ochranu podlahy dodávky před poškozením, ke kterému může dojít během přepravy zboží nebo vybavení.

  Ocelový nosič

  Paket obsahuje nosič a pochozí lávku. Střešní nosič má antikorozní úpravu. Použitelné u vozidel s křídlovými dveřmi. Maximální hmotnost: 150 kg. Pro verze Combi, Van a Crew Cab.

  Stropní držák l1 VAN

  Interiérový stropní nosič L1 (krátký rozvor náprav). Bezpečné úložení dlouhých předmětů pod stropem. Využitelná šířka: 69 cm. Využitelná výška: 25 cm. Nosnost: 13 kg.

  Automatická převodovka DCT

  Automatická 6-stupňová dvouspojková převodovka DCT nabízí vyšší komfort a lepší zážitek z řízení, obzvláště při jízdě městskou zástavbou. Díky své hospodárnosti umožňuje převodovka DCT rovněž zachování nízké spotřeby paliva. V sekvenčním módu je pak zaručen dostatek jízdní flexibility pro náročné trasy. Automatická převodovka je dostupná pro verze Talento Van, Crew Cab a Combi/Panorama N1 s motory o výkonu 145k a 170k.

  Prostřední sedadlo se sklopným stolkem

  Pokud jde o pohodlí, Talento je skutečný profesionál. Toto úchvatné pracovní vozidlo se snadno promění na praktickou kancelář a je dostatečně pohodlné i pro přestávku na oběd.

  Úložné prostory

  Talento má prostor pro cokoliv. Velkorysý a pohodlný prostor znamená, že všechny užitečné nástroje máte v dosahu, stejně jako ostatní malé předměty.

  Držák dokumentů

  Psaní, čtení, organizace. Uvnitř Talenta je prostor pro všechny aspekty práce, mimo jiné i díky praktickému držáku dokumentů. Vše má svůj pořádek.

  Objem nákladového prostoru 8,6 m3

  S Talentem se můžete spolehnout na prostorný nákladový prostor schopný pojmout různé druhy zboží. S takovým množstvím místa máte k dispozici více prostoru na práci.

  Cargoplus pro dlouhé předměty

  Otvor pod sedadlem spolujezdce umožňuje naložení dlouhých předmětů, u dlouhého rozvoru náprav až 4,15 metru dlouhých.

  Parkovací senzory

  Nepostradatelná technologie pro manévrování od jednoho těsného prostoru k druhému, od jednoho klienta k dalšímu.

  Parkovací kamera

  Parkovací kamera s obrazovkou integrovanou ve vnitřním zpětném zrcátku. Nepřetržitý přehled a bezpečné manévrování jsou zajištěné.

  Textilie

  Černá látka, šedá Natté, hnědá Bark: zvolte si vzhled čalounění. Trojice různých interiérů byla navržena tak, aby nabídla komfort při práci i mimo ni.

  Vyhřívaná přední sedadla

  Maximální komfort na přání. Přední sedadla mohou být vyhřívaná, jednoduše stiskem tlačítka.

  Elektrická zásuvka

  Dalším zdrojem, který se bude jistě hodit, a dokonce bude potřebnější než si umíte představit, je zásuvka na 12V. Umístěná je v nákladovém prostoru a umožní vám pracovat opravdu kdekoliv.

  Sedadlo řidiče

  Dokonale pohodlné sedadlo díky nastavitelné bederní opěrce.

  Dvoumístná lavice

  S dvoumístnou přední lavicí můžete cestovat pohodlně a bez ztráty prostoru.

  Kryty boků nákladového prostoru

  Při obtížném nakládání může dojít k poškození interiéru. Chraňte jej prostřednictvím standardních krytů boku stěn nákladového prostoru.

  Rádio se 7″ dotykovou obrazovkou, navigací a multimediálním centrem

  Pohodlný interiér můžete na cestách ozvučit prostřednictvím rádia s dotykovou obrazovkou s Bluetooth a CD/MP3 přehrávačem a také integrovanou navigací. Díky integrovaným ovladačům už nemusíte pouštět ruce z volantu.

  Bezklíčový vstup a startování

  Talento vás rozpozná. Odemknout a zamknout můžete i s klíčem v kapse pouhým stiskem tlačítka na dveřích.

  Dálkové ovládání ve standardu

  Zamkněte a odemkněte Talento na dálku jednoduchým kliknutím. To vše díky standardně dodávanému dálkovému ovládání.

  Maximální nosnost 1,2 tuny

  Ať už musíte udělat jakoukoliv práci, můžete se spolehnout, že Talento má dostatek prostoru. Verze s krátkým rozvorem náprav pojme tři europalety.

  ABS s EBD a HBA

  Protiblokovací systém brzd integrovaný v brzdovém systému vozidla zabraňuje smyku bez ohledu na povrch vozovky a vyvinutou brzdnou sílu.
  Elektronické rozdělování brzdné síly EBD rozděluje brzdnou sílu mezi přední a zadní nápravu pro dosažení optimální účinnosti.
  Hydraulický brzdový asistent integrovaný v ABS analyzuje rychlost brzdění a zvyšuje tlak v soustavě v závislosti na tlaku vyvinutém na brzdový pedál.

  TSA

  Systém stability přívěsu zaručuje stabilitu během tažení přívěsu. Pokud se vozidlo dostane do smyku, TSA automaticky reguluje výkon motoru a brzdnou sílu na jednotlivých kolech.

  Hill Holder

  Automaticky udržuje zabrzděné vozidlo po dobu několika málo sekund bez nutnosti působení na brzdový pedál. Díky tomu Hill Holder usnadňuje rozjezd do kopce, což je zvláště užitečné při plném zatížení.

  ESC

  Systém elektronické kontroly stability zasahuje v nouzových situacích, například při náhlých vyhýbacích manévrech. Systém sleduje boční zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Na základě získaných údajů reguluje v případě potřeby točivý moment motoru a brzdnou sílu na jednotlivých kolech s cílem obnovit stabilitu vozidla.

  Traction+

  Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zdolat obtížně sjízdné povrchy, například pokryté sněhem, ledem, blátem nebo trávou. Proti pohonu všech kol eliminuje zbytečně vysokou hmotnost a také třecí ztráty v pohonu. V případě proklouznutí jednoho z kol systém Traction+ přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí.

  Boční airbag řidiče

  Bezpečnost během jízdy je ze všeho nejdůležitější. Talento chrání řidiče standardně dodávanými airbagy. Ty se aktivují v případě nárazu zcela automaticky.

  Airbagy pro cestující

  Základními prvky, které zaručují bezpečnost cestujících jsou čelní a okenní airbagy, které chrání každého na palubě.

  Celoroční pneumatiky

  Celoroční pneumatiky, které jsou k dispozici na přání, zaručují maximální přilnavost v různých podmínkách počasí a na různých typech povrchů. Zajišťují tak bezpečnost 12 měsíců v roce.

  Senzor deště a stmívání

  Senzor deště aktivuje stěrače čelního okna a reguluje jejich rychlost na základě intenzity deště. Senzor stmívání automaticky aktivuje potkávací světla, jakmile dojde k poklesu intenzity okolního světla.

  Motory

  Fiat Talento

  Zeptejte se nás!

   Jméno*

   Příjmení*

   E-mail*

   Telefon

   Vaše zpráva

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů.

   Svět práce se změnil. Základem je efektivita, technologie, spolehlivost a robustnost, ale neméně důležité jsou flexibilita, komfort a styl. To je důvodem, proč je tu nové Ducato, ideální vozidlo na práci, která se neustále mění. Nové Ducato se lehce řídí, je bezpečné a vždy připravené vám pomoct v každé situaci, přičemž za každých podmínek se přizpůsobí vašim potřebám.
   Nové Ducato, to je nová generace vašeho podnikání.