Už není důvod si nepůjčit. Úrok od 0 %.

21. 4. 2021
Posted by: Iva Meidlová

Profesionála nic nepřekvapí. Připravte se na tento rok s Fiat Professional a přijďte k nám pro nějakou z nejprodávanějších dodávek v Česku spolu s financováním od 0% pro skladové vozy.

Je jedno, kterého profesionála si vyberete, protože se společnosti UniCredit Leasing jsme pro vás připravili zvýhodněné financování s úrokem od 0 % a 0% akontací*. Ano, čtete správně. Nabízíme Vám bezkonkurenční financování.

Zalíbila se Vám některá z uvedených nabídek nebo nějaký z námi nabízených vozů FIAT PROFESSIONAL? Plánujete vyměnit svůj současný vůz za jiný? Bude nám potěšením přijet za Vámi a v pohodlí domova či práce pomoci vybrat to správné řešení pro Vás či Vaši firmu.

Marcela Škvrňová
prodejce vozů

Tel.: +420 495 709 101
skvrnova@stratosauto.cz

*Modelový příklad financování s 0% úrokem: 0% až 50% akontace, při délce trvání 12 měsíců s 0% úrokem. Nabídka je určená pro plátce DPH. Poskytovatelem financování je UniCredit Leasing CZ, a.s. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Veškeré výše uvedené nabídky jsou platné při registraci a předání vozidla zákazníkovi nejpozději do 30. 9. 2021 nebo do vyprodání zásob.
*Obrázky jsou pouze ilustrační.
*Stratos Auto, spol. s r.o. si vyhrazuje právo na chyby a změnu nabídky bez předchozího upozornění.

Máte zájem o konkrétní nabídku? Napište nám!

    Vaše jméno:

    Váš telefon:

    E-mail:

    Vaše zpráva